17 Eylül 2014 Çarşamba

Benefit Makyaj SetleriKitap görünümündeki bu setler Benefit markasıyla tanışmak isteyenler için çok uygun. En güzel ürünlerin toplandığı bu setler oldukça da kullanışlı. Bu set içinden deneyip beğendiğiniz ürünlerin daha sonra tam boylarını da alabilirsiniz.How To Look The Best At EverythingHow to look best at everything makyaj kitinin 3 farklı renk seçeneği bulunuyor: Light, Medium ve Deep. Bende ki rengi Medium. Kusursuz bir ten için gerekli tüm ürünler bu sette. Setin kapağını açtığımızda ise ürünlerin nasıl kullanılacağına dair ipucu kartlarını görüyoruz.

1)The POREfessional Primer- Makyaj bazı, gözenek gizleyici. İsterseniz tüm yüzünüze isterseniz de sadece gözenek olan bölgelere tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz.

2)Hello Flawless Oxygen Wow Fondöten(Honey)- SPF 25 güneş koruması olan ve yağ içermeyen bir fondöten.

3)Boi-ing kapatıcı- 02-03 olmak üzere iki farklı renk seçeneği var. Yoğun kapatıcılık sağlayan bir ürün. Sivilcelerinizi, izlerinizi, kızarıklıklarınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz.

4)Hello Flawless Pudra(Honey)- Kapatıcılığı en üst seviyelerde. Yağlı ciltlerde parlama sorununu engelliyor ancak kuru ciltlerde kullanmadan önce cildin çok iyi nemlendirilmesi gerekli.


Primping With The Stars


1)Stay don't spray- Far ve gözaltı kapatıcısı bazı
2)POREfessional- Gözenek kapatıcı makyaj bazı
3)Some kind a gorgeous- Krem fondöten, yağ içermediği için tam yağlı ve karma ciltler rahatça kullanabilir.
4)Benetint- Likit yanak ve dudak nemlendiricisi
5)Girl meets pearl- Aydınlatıcı baz. Fondöten altına veya üstüne uygulayabilirsiniz.
6) They're Real mascara


Sephora mağazalarında bulabilirsiniz.

Fiyat: 125 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bloglar
mobilya kulübü